X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Prezent dla dziadka

22 stycznia, zaraz po dniu babci,  obchodzimy w Polsce dzień dziadka. Szczęściarze, którzy go jeszcze mają, powinni się o niego troszczyć, gdyż nie rzadko jest naszym najlepszym przyjacielem. Najlepszym dowodem naszej troski jest pamięć o nim w dniu jego święta. Odwiedziny wnuczków i złożone życzenia, to coś na co każdy dziadek w dniu swego święta czeka. Kiedy życzenia dopełnimy jeszcze małym, dobrze przemyślanym prezentem, dziadek będzie cały w skowronkach, a o całym zajściu z pewnością będzie opowiadał znajomym przez najbliższych kilka tygodni.

Wybrać odpowiednie prezenty na Dzień Dziadka z pewnością nie jest łatwo. O ile prezent na dzień babci to z reguły kwiaty, czy bombonierka, o tyle dla dziadka musimy wysilić się nieco bardziej. Najlepszym prezentem na dzień dziadka będą prezenty ręcznie wykonane. Laurka, portret dziadka narysowany węglem, czy podobizna dziadka ulepiona z plasteliny, to z pewnością to o czym każdy dziadek marzy. Jeśli niestety nie mamy na tyle talentu czy cierpliwości, pozostaje nam skorzystać z prezentu za który będziemy musieli zapłacić. Dobry prezent wcale nie musi być drogi. Prezent o mniejszej wartości często sprawi dziadkowi większą radość i nie wprawi go zarazem w zakłopotanie.

Nie ma idealnego prezentu, są za to pewniaki. Pewnym prezentem będzie ciekawa książka, ładny krawat, czy dobra nalewka na zimowe wieczory. Jeżeli wiemy że dziadek ma jakieś hobby, któremu oddaje się w pełni, nic nie sprawi mu większej radości, jak kolejny egzemplarz znaczka do swojej kolekcji, w przypadku filatelisty, czy hebanowa fajka w stylu Sherlocka Holmsa, w przypadku palacza. Wybór odpowiedniego prezentu jest niewątpliwie ważny. Pamiętajmy jednak aby prezent był tylko dodatkiem, a nie substytutem czasu, który jesteśmy skłonni mu poświęcić w tym dniu.

[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *

hermesbirkinae parsmovies