X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Prezent dla babci

Prezent na dzień babci to wcale nie taka prosta sprawa. Czekoladki, bombonierki czy kwiaty to często główne prezenty na jakie nie trzeba wydawać dużej ilości pieniędzy.

Warto się jednak zastanowić czy nasza babcia nie potrzebuje może czegoś bardziej praktycznego czy przydatnego. Problem jednak w tym, że prezenty bardziej przydatne mogą okazać się kilkakrotnie droższe od popularnych czekoladowych „pomysłów”. W takiej sytuacji warto spróbować porozmawiać z rodzicami o ewentualnej zapomodze lub innymi wnukami o składce na takowy prezent.

Opowiedzieć na pytanie zawarte w tytule jest trudno, ponieważ każda babcia jest inna i każda może mieć inne potrzeby. Jednak jeśli się chwile zastanowimy i wypytamy rodziców możemy wpaść na całkiem oryginalny pomysł na prezent.

Może w te zimowe wieczory przydałby się podgrzewany, elektryczny koc? A może nowy odkurzacz, który ułatwił by odkurzanie i jednocześnie odciążył naszą, już niemłodą, babcię? Takie prezenty dla babci na pewno bardziej ucieszą niż kolejna porcja czekoladek, które nasze babcie dosłownie składują , otwierając to kolejne pudełka przy okazji naszych przyjazdów. Dobrym pomysłem mógłby okazać się też nowy telewizor. Ulubiony serial czy teleturniej na pewno lepiej będzie oglądać się na większym ekranie. Wydatek może i większy ale w przypadku większej liczby wnucząt, składka nie powinna być wysoka. Jeśli telewizor już jest lub kupiliśmy go w zeszłym roku może w tym pomyślmy o tym czy nasza babcia ma wygodne miejsce przed tym telewizorem. Fotele gwarantujące maksimum wygody nie kosztują dużo, a będą służyć przez wiele lat. Nie można jednak zapominać, że fotel ma być nie tylko wygodny ale również ergonomiczny.

Pomysłów oczywiście jest więcej ale z racji tego że każda babcia jest inna, przedstawiłam tylko te najbardziej uniwersalne według mnie. Takie prezenty na pewno będą wspominane przy rodzinnych spotkaniach i chwalone przez nasze ukochane babcie. Poza tym, jeśli już kupujemy taki większy prezent, nic nie stoi na przeszkodzie by dokupić do tego jakąś bombonierkę czy kwiaty.

[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *

hermesbirkinae parsmovies