X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

8 marca - Dzień Kobiet

Prezent dla niejÓsmy marca zbliża się nieubłaganie i z pewnością każdy facet będzie miał komu wręczyć prezent w ten dzień. Od sióstr i kuzynek, przez partnerki i żony, po teściowe, ciotki i bacie.

Jak traktować ten dzień i jaki kupić prezent? Przede wszystkim ma być to prezent z okazji dnia KOBIET więc wszelkie żartobliwe czy praktyczne prezenty należy sobie raczej odpuścić. To musi być coś kobiecego – kwiaty są obowiązkowe jednak nie jako prezent, a jako dodatek do niego. Jeśli jednak jesteśmy zapracowani bądź dosyć leniwi i nie trafimy na otwartą kwiaciarnię to można nimi zastąpić kwiaty.

W przypadku partnerek czy żon można pomyśleć o nowym komplecie bielizny, który ucieszy z pewnością nie tylko naszą partnerkę. Jaki będzie to komplet to już kwestia gustu każdego z osobna. Można też pomyśleć po prostu o zabranie partnerki na zakupy do większego miasta i pozwolić sobie samej coś wybrać.

Dla siostry czy kuzynki jednak nic z takich rzeczy nie kupimy więc trzeba się trochę dłużej zastanowić co mogłoby ucieszyć członkinie naszych rodzin. Świetne prezenty dla niej może być nowy szal, czasem modna czapka, a czasem piękna ozdoba do pokoju. To zależy od upodobań osoby obdarowywanej. Nie trzeba też się ograniczać do ubrań czy ozdób bo każda kobieta jest inna i co jednym sprawi radość, innym może się nie podobać.

Teściowe, czy ciotki to już trudniejsza sprawa i zawsze jest z tym problem. W tym wypadku czekoladki i kwiaty są jakimś rozwiązaniem jednak, jak zostało już wspomniane, jest to niewskazane. Zestaw kosmetyków, czy jakaś ulubiona perfuma to pomysł, który zdaje egzamin dla każdej z wymienionych wyżej osób. W tym wypadku jednak jest to najbardziej odpowiedni i pasujący na to święto prezent.





[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *

hermesbirkinae parsmovies