X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Prezent z okazji Dnia Matki

Prezent na Dzień Matki

Dzień Matki to szczególna okazja. W tym dniu możemy odwdzięczyć się naszym mamom za czas nam poświęcony, za nerwy i wyrozumiałość. Warto pomyśleć o upominku, który nie tylko sprawi mamie przyjemność ale będzie świadczył o naszym szacunku i wdzięczności.

Jak wszystkie kobiety mamy też uwielbiają biżuterię. Biżuteria zawsze świadczyła o wyjątkowości osoby obdarowywanej. Kiedy kobieta dostawała biżuterię od mężczyzny wiedziała, że ma wobec niej poważne zamiary. Prezent w postaci biżuterii to oznaka szacunku, dostojeństwa oraz powagi sytuacji. Oczywiście nie mówimy o platynowej koli z brylantami, chociaż jest bardzo pożądana ale o drobiazgu, który będzie pamiątką przez całe życie.

Nie zapominajmy o kwiatach. Bukiet ulubionych kwiatów mamy sprawi jej niesłychaną radość. Podobnie jak pudełko słodkości, chyba że mama jest na diecie ;-)
Wszystkie kobiety uwielbiają też bibeloty. Zawsze znajdują miejsce na piękne rzeczy o niskiej wartości użytkowej. Doskonałe prezenty dla niej będą więc malowane szkło, figurki z porcelany lub gliny, obrazy, świece ozdobne lub zapachowe, szkatuły, puzderka itp.
Jeśli nasze mamy są kobietami praktycznymi możemy zafundować im na przykład książkę kucharską lub poradnik związany z ich zainteresowaniami. Jeśli mama lubi gotować możemy jej sprawić zestaw garnków lub innych narzędzi kuchennych.

Każdej kobiecie, a tym bardziej zmęczonym, zapracowanym mamom przyda się wizyta w gabinecie kosmetycznym lub pobyt w SPA. Planując taki prezent nie zapomnijmy wybrać się wcześniej do takiego gabinetu i skonsultować jakie zabiegi wybieramy. Doskonałym uniwersalnym zabiegiem jest masaż. Może to być jednorazowy masaż z dodatkowymi właściwościami upiększającymi lub karnet na masaże typowo odprężające. Jeśli jednak nie mamy pojęcia co przyda się naszej mamie, poprośmy panie w gabinecie o radę. Dostosują zabiegi do wieku i indywidualnych potrzeb.

Flakonik dobrych perfum również będzie świetnym prezentem. Pamiętajmy tylko by dostosować go do gustu mamy, a nie swojego.

Możemy też zabrać mamę na shopping. Chyba każda kobieta ucieszyłaby się z takiego prezentu. Niestety może to grozić utratą karty kredytowej ale czy nie warto. Nie jest to jednak dobry pomysł jeśli jesteś mężczyzną.

Sprawmy by nasze mamy w tym dniu poczuły się naprawdę wyjątkowo.

[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *

hermesbirkinae parsmovies