X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Prezent na każdą okazję

Prezent na każdą okazjęCzęsto na samą myśl o prezencie robi nam się ciepło i uśmiech maluje nam się na ustach. Gdy ktoś mówi że ma prezent, od razu wyobrażamy sobie, że ma go właśnie dla nas. Nic w tym dziwnego bowiem każdy z nas lubi dostawać prezenty. Lubimy dostawać je w każdej postaci. Nie tylko te największe, najdroższe, najbardziej wyszukane, ale często również i te mniejsze. Tanie prezenty, nie stanowiące większej wartości, sprawiają nam nie mniejszą radość, zwłaszcza, gdy dostajemy je od ukochanej osoby. Dostając  taki podarunek czujemy, że ktoś się o nas troszczy, a przede wszystkim o nas pamięta.

Chyba każdy kiedyś spotkał się z  problemem wyboru odpowiedniego podarunku, kiedy zbliża się jakaś uroczystość czy święto, a my chcemy sprawić komuś przyjemność wręczając mu prezent. Nie wątpliwie nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza kiedy musimy podejmować taką decyzję cyklicznie, tj imieniny, urodziny, dzień babci, dziadka, mikołaj itp; a nam skończyły się pomysły już w tamtym roku. Wybierając prezent dla bliskiej osoby, przede wszystkim stawiaj na jakość, a nie ilość. Na pewno bardziej ucieszy kogoś drobiazg doskonale wykonany i oryginalnie zapakowany, niż np. 10kg promocyjnych pomarańczy z lidla.

Z reguły każdy oczekuje, że dostanie coś innego niż w rzeczywistości dostaje, co nie zmienia faktu że jest z tego prezentu zadowolony, bądź przynajmniej takiego udaje. Niektórzy w ogóle nie oczekują, że cokolwiek dostaną, i właśnie wtedy czego by nie dostali są wniebowzięci. Ciężko trafić z prezentem w sedno, bowiem każdy ma inne preferencje. Dla tych którzy lubią zagracać pokój figurkami słoników z trąbą uniesioną do góry, kolejny słonik do kolekcji będzie zbawieniem. Dla tych natomiast, którzy jeszcze nie zostali opanowani przez manie zbieractwa, takowy słonik będzie tylko kolejnym słonikiem do wyniesienia na strych.

Pamiętajmy więc, że liczy się pamięć a nie prezent, czyli zawartość opakowania. Skoro tak, to czy przypadkiem nie powinniśmy się cieszyć wręcz z samego opakowania?

[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *

hermesbirkinae parsmovies