X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Prezent na Walentynki

Prezenty na WalentynkiKolejne walentynki i kolejny problem: Co kupić swojej drugiej połówce? Rok temu mieliśmy świetny pomysł, a w tym nam niestety go zabrakło – kto tego nie zna?

Z walentynkami jest ten problem że często jest to dla nas najważniejsza okazja w ciągu roku do wręczania prezentów. W związku z tym, boimy się czy prezent się spodoba, ile wydać pieniędzy, chcemy żeby był oryginalny i tym podobne.

Mam własne zdanie na temat prezentów walentynkowych i wydaje mi się że nie wszystkim się ono spodoba. Chodzi o znane wszystkim i lubiane (nie przeze mnie) prezenty na walentynki związane bezpośrednio motywem serca i kolorem czerwonym. Dla mnie, taki prezent, jest wynikiem braku pomysłu i kreatywności. Bo ileż to sklepów „myśli” za nas i kusi wystawami w czasie walentynek. Jeśli nie mamy pomysłu lub po prostu jesteśmy leniwi, chętnie skorzystamy z takiej okazji do „wspaniałego” i „kochanego” prezentu, a nie powinniśmy.

I nie będę tu wypisywać porad pt. „Co kupić na walentynki?” bo nigdy nie udało by się trafić w gusta czyjejś ukochanej osoby. Pomyślmy po prostu, o tym jednym dniu w roku, o chwilach spędzonych razem i wysilmy się na coś więcej niż kartka z sentencją i poduszka-serce.

[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *

hermesbirkinae parsmovies