X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Prezent na ślub

Tagi: na ślub

Prezent na ślubŚlub to szczególny dzień, pełen niezapomnianych wrażeń, wzruszeń i radości. Młoda para zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Co im podarować by pamiętali o nas, a jednocześnie byli zadowoleni?

Zazwyczaj młodej parze wkładamy odpowiednią sumę pieniędzy do koperty bo tak jest najbezpieczniej. W wielu przypadkach faktycznie jest to najlepsze rozwiązanie. Jednak gdy idziemy na ślub dla bardzo bliskich nam osób czy nie chcemy sprawić im prawdziwej radości. Radości z upominku, na który prawdopodobnie sami sobie nie pozwolą…

Podamy kilka praktycznych pomysłów jak możemy pozostać w pamięci naszych bliskich dając im wspaniałe prezenty na ślub.

Ostatnio bardzo modne są fontanny czekolady na weselach. Przyznajmy, że każdy chciałby mieć taką atrakcję na swoim przyjęciu. Niestety nie każdy może sobie na nią pozwolić. A co powiecie na taki prezent? Czy nie byłoby wspaniale dostać fontannę czekolady. Możemy taką fontannę wypożyczyć z cukierni lub cateringu albo kupić co jest znacznie praktyczniejsze. Taki prezent to nie tylko jednorazowa przyjemność, a świetna zabawa przy różnych okazjach. Koszt tej przyjemności to około 300-400zł.

Pomyślmy o nerwach jakie przeżyli nasi bliscy organizując przyjęcie weselne, a sam ślub ile przyniósł stresu. Czy nie cudownie byłoby odreagować to całe napięcie? Zafundujcie młodej parze weekend w SPA. Nie muszą to być ekskluzywne zabiegi, wystarczy masaż tajski lub hawajski, aromaterapia, czy kąpiel w gorących źródłach. Ceny takich zabiegów wahają się od 250 do 300zł dla dwojga, weekend to kwota 1000 do 3000 zł.

Zdecydowanie pożądanym prezentem przez młode pary jest sesja zdjęciowa dla dwojga. Jest to wspaniała pamiątka, którą z dumą będą prezentować swojemu potomstwu. Koszt fotografii ślubnej zaczyna się od 600zł (u amatora fotografa ) do 4000 zł (profesjonalna sesja zdjęciowa).

A może coś ekstremalnego? Chcesz by Twoi bliscy przeżyli wspaniałe chwile razem sprezentuj im przelot balonem lub skok na bungee, a może ze spadochronem. Na pewno będą Cię dłuuugo wspominać! Ceny zaczynają się już od 50zł za osobę – skok na bungee do około 600zł za skok ze spadochronem.

[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *

hermesbirkinae parsmovies